Automašīnu un busiņu noma

  • 1 Vieta
  • 2 Piedāvājums
  • 3 Ekstras
  • 4 Rezervācija


Auto sēdekļi bērniem

 

ImageBērnu paliktņi: Thrifty nodrošinās ar piesprādzējamu paliktni, ko var lietot aizmugurējā sēdeklī bērniem, kas ir pārauguši bērnu sēdekļa izmērus. Piesprādzējamais paliktnis ir jālieto sēdēšanai, kas aprīkota ar drošības jostām, kas fiksē plecu un jostas daļas. Šādi sēdekļi ir jālieto bērniem, kas sver 18-36 kilogramus.
Cena dienā: 5.00 EUR Cena nedēļā: 35.00 EUR Cena par nomas periodu: 35.00 EUR

 

 

 

ImageZīdaiņu krēsliņi: Thrifty nodrošinās ar zīdaiņu sēdekļiem automašīnā, ko lietot bērniem, kas ir jaunāki par vienu gadu un sver līdz 9 kilogramiem. Bērni neatbilst šim sēdeklīša tipam, ja tie ir smagāki par 
9 kilogramiem vai ir garāki par 66 cm. Zīdaiņu sēdekļi ir jāievieto ar skatu uz aizmuguri. Šie sēdekļi ir speciāli veidoti tā, lai aizsargātu bērniņa kaklu, muguru un mugurkaulu.
Cena dienā: 7.00 EUR Cena nedēļā: 49.00 EUR Cena par nomas periodu: 49.00 EUR

 

 

 

ImageBērnu sēdekļi: Thrifty nodrošinās ar ērtu automašīnas sēdekli bērniem, kas sver 8-18 kilogramus un ir augumā līdz 101 cm. Tie ir jānovieto ar skatu uz priekšu. Mēs iesakām vecākiem, kuru bērni ir izauguši no zīdaiņu sēdeklīša izmēriem, lietot sēdekļus ar skatu uz aizmuguri līdz laikam, kad bērns ir sasniedzis augstāko atbilstošā auguma un svara noteikumu, lai tad izmantotu sēdekli ar skatu uz priekšu.
Cena dienā: 7.00 EUR Cena nedēļā: 49.00 EUR Cena par nomas periodu: 49.00 EUR