Automašīnu un busiņu noma

  • 1 Vieta
  • 2 Piedāvājums
  • 3 Ekstras
  • 4 Rezervācija


GPS Navigācijas sistēma

Ja uztraucaties par to, vai varēsiet atrast ceļu nepazīstamā apkārtnē, ļaujiet jaunajai Thrifty GPS navigācijas sistēmai būt par Jūsu pavadoni. GPS izmanto visjaunākās un vismodernākās tehnoloģijas, kuras radījis pasaules līderis satelītnavigācijā - TomTom.

 

TomTom Via 135

 

TomTom Via LIVE Jums precīzi pateiks, kas gaidāms turpmākajā ceļa posmā, lai Jūs varētu netraucēti izbaudīt braucienu. Ļaujiet TomTom LIVE Services* HD Traffic gidam vadīt Jūs cauri sastrēgumiem un apbraukt tos. Jūs saņemsiet brīdinājumu, ka pārsniedzat ātrumu, kā arī laika ziņas.

TomTom ir veidots tā, lai Jūs varētu arī ar balsi dot dažādus uzdevumus, piemēram, ievadīt adreses un veikt hands-free zvanus. 

 

Galvenie ieguvumi:

 

 

LIVE pakalpojumi ietver sekojošo:

  

* LIVE Services pārklājums un pieejamība ir atšķirīga katrā valstī, iesakām apmeklēt mājas lapu www.tomtom.com/live, lai saņemtu precīzāku informāciju.

 

Nav vairs nepieciešamas pētīt kartes, medīt ielu nosaukumus vai prasīt ceļu garāmgājējiem.

Brauciet pārliecināti, lai kur vien Jūs atrastos, ar Thrifty GPS navigācijas sistēmu - tagad kopā arī ar TomTom

 

 

Noteikumi un nosacījumi:

Ja Thrifty GPS navigācijas ierīce tiek atgriezta citā valstī nekā tā tika saņemta, tad tiek piemērota nodošanas maksa, par ko uzziniet vairāk pie Thrifty pārstāvja, saņemot nomāto automašīnu.

 

Thrifty GPS navigācijas sistēmu skaits ir ierobežots.

 

Cena dienā: 7.00 EUR
Cena nedēļā: 49.00 EUR
Cena par GPS nodošanu citā valstī: 30.00 EUR