Automašīnu un busiņu noma

  • 1 Vieta
  • 2 Piedāvājums
  • 3 Ekstras
  • 4 Rezervācija


Grozijumi, Atcelšana, Neierašanās - Anulēta noma

REZERVĀCIJAS ATCELŠANA:

Naudas atgriešanu par iepriekš apmaksātu rezervāciju veiksim pilnā apmērā:

a. ja rezervācijas atsaukumu saņemsim 7 dienas pirms nomas uzsākšanas dienas

b. Ja rezervācija tiks atcelta mazāk nekā 7 dienas pirms nomas uzsākšanas dienas, ieturēsim administratīvo samaksu 40.00 EUR apmērā

Naudas atgriešana tiks veikta uz to kredītkarti, no kuras tika veikta samaksa par rezervāciju.

IZMAIŅAS AUTOMAŠĪNAS SAŅEMŠANAS BRĪDĪ:

Ja automašīnas saņemšanas brīdī vēlēsieties nomāt lielāku automašīnu vai uz ilgāku periodu, tas būs iespējams atkarībā no automašīnu pieejamības un par papildus samaksu. Maksa var būt augstāka nekā tā, kas samaksāta par citām dienām.

NEIERAŠANĀS/NENOTIKUSI NOMA: IEPRIEKŠ APMAKSĀTAS REZERVĀCIJAS GADĪJUMĀ  (MAKSĀJUMS TICIS VEIKTS INTERNETĀ):

1.Ja iepriekš apmaksāta rezervācija netiek atcelta pirms rezervācijā uzrādītā laika un automašīna netiek izņemta rezervācijā norādītajā dienā, vai ja pastāv neatbilstība ar saņemšanas noteikumiem (skat. "Nomas Nosacījumi un Prasības"), mēs paturam tiesības ieturēt maksu par neierašanos/ nenotikušu nomu 40.00 EUR apmērā.

2. Saņemot pieprasījumu par naudas atmaksu, kuram pievienots mūsu izsniegtais rezervācijas apstiprinājums, Thrifty Latvija (tel.: (+371) 26551120, e-pasts info@thrifty.lv) 30 (trīsdesmit) dienu laikā, ieturot maksu par neierašanos/ nenotikušu nomu 40.00 EUR apmērā, atmaksās Jūsu iemaksāto naudu.

SODA NAUDA NEIERAŠANĀS GADĪJUMĀ REZERVĀCIJĀM, KAS NAV IEPRIEKŠ APMAKSĀTAS (APMAKSA, SAŅEMOT AUTOMAŠĪNU):

Ja Thrifty pilsētas birojā automašīna netiks izņemta 1 stundas laikā pēc Jūsu rezervācijā norādītā laika norādītajā dienā vai, ja automašīna netiks izņemta Thrifty lidostas birojā 2 stundu laikā pēc lidmašīnas ielidošanas, Ja Thrifty rezervācija ir norādīts reisa numurs, Thrifty patur tiesības piemērot soda naudu kā par neierašanās/ nenotikušas nomas gadījumu. Soda naudas lielums ir 40.00 EUR.

AUTOMAŠĪNAS ATGRIEŠANA PIRMS LAIKA:

Informējam, ka Jums netiks atgriezta samaksa par pirms rezervācijā norādītā termiņa atgrieztu automašīnu.

APMAKSAS VEIDI:

Rezervējot automašīnu mājas lapā, ir iespējams veikt apmaksu sekojoši:

Ja veicat rezervāciju ar debetkarti, Jums vajadzēs uzrādīt šo debetkarti un vienu kredītkarti pie automašīnas saņemšanas.

"Maksājums ticis veikts internetā" - iepriekš apmaksātām rezervācijām, Personai, uz kuras vārda ir tikusi veikta rezervācija IR JĀBŪT tai personai, kuras kredītkarte ir tikusi izmantota.

Personai, kura ir apmaksājusi šo rezervāciju ir jābūt tai personai, kura izmantos automašīnu.

Personas identifikācijas un drošības dēļ iznomātājam IR jāuzrāda tā pati kredītkate automašīnas saņemšanas brīdī, kāda ir tikusi izmantota iepriekš apmaksātas rezervācijas veikšanai. Ja izmantotās kartes derīguma termiņš ir beidzies, karte ir tikusi nozaudēta vai nozagta, Jums būs jāuzrāda atjaunota tā paša īpašnieka karte. Kartei ir jābūt uz Jūsu vārda un kartes derīguma termiņiem ir jāsakrīt.

Iznomāšanas brīdī tiks veikta Jūsu kredītkartes autorizācija. Tajā brīdī kartē ir jābūt pieejamai pietiekami lielai naudas summai, lai segtu visas izmaksas.

KREDĪTKARTES:

Mēs pieņemam sekojošas kredītkartes: American Express, Mastercard un Visa.

SKAIDRA NAUDA:

Apmaksai netiek pieņemta skaidra nauda.